Replaces: 14-61-102, 204GGB, 9950B012-1345, 204GGB-I
| Brand | |
|---|---|
| A. | 0.750" |
| B. | 1.8504" |
| C. | 0.5512" |
| D. |
Description
Lilliston Cultivator with 3/4″ Bore
Replaces: 14-61-102, 204GGB, 9950B012-1345, 204GGB-I
| Brand | |
|---|---|
| A. | 0.750" |
| B. | 1.8504" |
| C. | 0.5512" |
| D. |
Lilliston Cultivator with 3/4″ Bore
Replaces: HCAK205-14, HCLP205-14, VPLE214, P2B-SXRB-014, RAK-7/8, NAPL205-14, PL-Y214N, UELPL205-014T, SYH-7/8-WM, RPL-14E, VPL-14E
| Brand | |
|---|---|
| A. Center to Center Bolt Hole | 4-1/8" |
| B. Overall Width | 5-1/2" |
| C. Center Height | 1-5/16" |
| D. Overall Height | 2-5/8" |
| E. Bolt Hole Size | 3/8" |
Replaces: DS208TT11, AS4508FC, 1905671M1
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Brand | |
| A. Bore Size | |
| B. O.D. | |
| C. Inner Ring Width | |
| D. Outer Ring Width | |
| OD Type |
Replaces: DS210TT4, G10778, G10446
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Brand | |
| A. Bore Size | |
| B. O.D. | |
| C. Inner Ring Width | |
| D. Outer Ring Width | |
| OD Type |
Replaces: DS208TT12, 204147, T602, 142416, 14-24-16, 447899M1, 11142416, 630964R91
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Brand | |
| A. Bore Size | |
| B. O.D. | |
| C. Inner Ring Width | |
| D. Outer Ring Width | |
| OD Type |

